Nasza studentka Mistrzynią Świata!

N GackaNatalia Gacka studiująca dietetykę na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum UMK zajęła pierwsze miejsce na Mistrzostwach Świata w Kulturystyce i Fitness, które odbyły się 14 grudnia 2012 r. w Budapeszcie.

Zajmując pierwsze miejsce w kategorii +163 cm oraz w kategorii overall, osiągnęła największy sukces spośród całej reprezentacji Polski.

Natalia Gacka jest studentką I roku studiów II stopnia na kierunku dietetyka w Collegium Medicum UMK i wielokrotną finalistką oraz medalistką Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, Mistrzostw Europy i Świata w fitnessie sylwetkowym. Budapeszt już raz okazał się dla Natalii szczęśliwy. W 2007 roku wywalczyła tam brąz na Mistrzostwach Świata Juniorek Fitness. Teraz sięgnęła po najwyższe trofeum – złoty medal!

Natalia Gacka_2012_  archiwum pr. 1    archiwum pr. 2

fot. archiwum prywatne