Prezent dla Bydgoszczan

prezent dla_bydgoszczanCollegium Medicum UMK zaprasza 15 grudnia 2012 r. w godz. 10-16 do Galerii Fordon, gdzie odbędzie się event pn. „Prezent dla Bydgoszczan od Collegium Medicum UMK”.

W ramach całej akcji już od 10 grudnia studenci będą mogli oddawać krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy przy ul. Markwarta 8. Koordynator akcji będzie zbierał grupy chętnych do oddania krwi. Akcja adresowana jest głównie do bydgoskich studentów, którzy przez Facebooka będą mieli możliwość udostępniania informacji.

Podsumowaniem „Prezentu dla Bydgoszczan od Collegium Medicum UMK” będą 2 akcje w Galerii Fordon 15 grudnia, w których mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani:

• "Zrób prezent swojemu kręgosłupowi" - studenci kierunku fizjoterapia będą diagnozować bóle kręgosłupa oraz promować profilaktykę kręgosłupa poprzez krótki instruktaż,

• Profesjonalny kurs pierwszej pomocy - Akademicka Grupa Ratownicza poinstruuje, jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy.

Koordynatorami akcji z ramienia Samorządu Studenckiego Collegium Medicum UMK są:

Pamiętaj, aby odebrać swój prezent!