HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Casting Teatru ACME

Casting Teatru ACME

PlakatCasting

Studencki teatr ACME, działający przy Collegium Medicum UMK, zaprasza wszystkich chętnych czujących w sobie aktorskie powołanie na casting 12 grudnia 2012 r. godzinie 17:00 do sali 05 w budynku „A” przy ulicy Jagiellońskiej 13 w Bydgoszczy.

Drzemie w Tobie natura artysty? Pragniesz zasmakować niezwykłego świata teatru? Poznać nowych ludzi i dobrze się bawić? Zostań aktorem! Teatr ACME działa przy Collegium Medicum UMK od 2010 roku. Został stworzony przez studentów, którzy robią to, co kochają i są w przededniu wystawienia nowej sztuki na motywach książki Paulo Coelho pt. „Alchemik” w reżyserii Karoliny Gizler!

„Alchemik” to opowieść o młodym mężczyźni, który wyrusza w życiową drogę, aby spełnić własne marzenia. Jak wielu na początku własnej drogi ma wątpliwości, boi się nieznanego, lecz podejmuje wyzwanie i przezwycięża własne słabości wznosząc w swoim sercu odwagę podążania za własnymi pragnieniami. Spotyka nieprzypadkowych ludzi, odczytuje znaki, przeżywa przygody i poznaje tytułowego Alchemika, który jako duchowy przewodnik zdradza sekrety osiągnięcia wymarzonego celu. Młody mężczyzna, dzięki własnej wytrwałości i ufności dokonuje tego, co udaje się nielicznym, wyjątkowym ludziom.

Zatem nie zwlekaj! Przyjdź koniecznie! Pozwól sobie przeżyć emocje, które czekają na Ciebie!

To Ty możesz tworzyć tę sztukę! Spełniaj marzenia!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dFpvYmk3OTZWZnB1d1dWWVVXZ1VrTFE6MQ

Zobacz role męskie i żeńskie w sztuce!
PRZYGOTUJ SIĘ DO CASTINGU! Kliknij na link:
http://acme.cm.umk.pl/?page_id=171

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!