Miś pod szpitalną choinkę

IFMSA6 grudnia 2012 r. odbędzie się impreza mikołajkowa prowadzona w ramach akcji "Miś pod szpitalną choinkę", której organizatorem jest IFMSA-Poland Oddział Bydgoszcz. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na zakup prezentów dla dzieci, które spędzą Święta Bożego Narodzenia w szpitalu.

Podczas zabawy odbędą się loterie fantowe i licytacje ozdób świątecznych oraz innych niespodzianek.

Mikołajkowa impreza w Pubie Medyk (ul. Zaułek 3 w Bydgoszczy) to idealna okazja, żeby połączyć świetną zabawę ze szczytnym celem. Sprawmy, żeby dzieciaki choć przez chwilę zapomniały o szpitalnej rzeczywistości i dzięki nam poczuły prawdziwą świąteczną atmosferę!

Rozpoczęcie o godz. 20.00
Wstęp: 2 zł.

Szczegółowych informacji udziela:
Paulina Badziągowska
Koordynator Lokalny Ogólnopolskiego Projektu „Miś pod szpitalną choinkę"
Tel. +48 661184801 | E-mail: paulabad@wp.pl

mis