Dom Studencki nr 1

Baner z numerami kontaktowymi do pracowników DS 1. Kierownik Krystian Marciniak e-mail: k.marciniak@cm.umk.pl, Pracownicy: Krystyna Bonczyk, Aneta Fedek, Sławomir Fogel, Joanna Gocał, Czesław Kłodziński, Marek Olejniczak, Administracja: ul. Bartłomieja z Bydgoszczy 6 85-796 Bydgoszcz e-mail: ds1@cm.umk.pl, tel. 52 585 60 98, 52 585 60 99 fax 52 585 60 97

Wolne miejsca!

Dom Studencki zlokalizowany jest na osiedlu Fordon obok przystanku autobusowego.

DS1 FOTO 2

Dojazd z Centrum:

• Tramwajem nr 3 lub 5 z przesiadką na autobus nr 69 lub 83 lub 89 na przystanku "Przylesie". Dom Studencki nr 1 jest przy przystanku "Twardzickiego - Łochowskiego".
  • Autobusem nocnym nr 32N

Dojazd z dworca PKP:

• Tramwajem nr 5 z przesiadką na autobus nr 69 lub 83 lub 89 na przystanku "Przylesie". Dom Studencki nr 1 jest przy przystanku "Twardzickiego - Łochowskiego".

W Domu Studenckim nr 1 jest 195 miejsc:

• 89 pokoi 1-osobowych
  • 53 pokoi 2-osobowych

Wyposażenie pokoi:

• stół
  • krzesła
  • tapczan
  • szafa odzieżowa
  • regał książkowy
  • lampka nocna

Wyposażenie mieszkań (wspólny przedpokój, kuchnia, łazienka, wc):

• lodówka
  • kuchenka gazowa
  • kuchenka mikrofalowa
  • czajnik z gwizdkiem
  • regał kuchenny
  • szafki kuchenne
  • stół kuchenny + taborety

• lustro łazienkowe
  • kabina prysznicowa

• szafka na obuwie
  • wieszak odzieżowy

Bezpłatny internet:
W każdym pokoju znajduje się gniazdo sieci internet.
Dodatkowo cały budynek jest w zasięgu bezprzewodowej sieci komputerowej wi-fi eduroam.

Odpłatność za DS: