Ogólnopolska Konferencja Naukowa Młodej Farmacji - przegląd prac naukowych

podczas
Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Młodej Farmacji w Bydgoszczy

Drodzy studenci farmacji Collegium Medicum UMK,
gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Przeglądzie Prac Naukowych Studentów Farmacji Collegium Medicum UMK Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Młodej Farmacji „Alergia – problem XXI wieku” .

Macie niezwykłą okazję do zaprezentowania swoich osiągnięć studentom farmacji z całej Polski.
Na abstrakty czekamy do 12 listopada 2014 r.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z poniżej załączonym pdfRegulaminem >>420.30 KB

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Młodej Farmacji „Alergia – problem XXI wieku” połączona z Ogólnopolską Wigilią Młodej Farmacji to pierwsze tak duże przedsięwzięcie bydgoskiego Oddziału Zespołu Sekcji Studenckich Młoda Farmacja. Wydarzenie odbędzie się 6 grudnia 2014 r. o godz. 10:00 w auli nr 4 imienia Profesora Jana Domaniewskego w budynku Biblioteki Medycznej.
Wymagana jest wcześniejsza rejestracja, która zostanie otwarta 15 września 2014 r.

Wszelkie informacje, regulaminy uczestnictwa dostępne na stronie:

Komitet Organizacyjny