Granty dla młodych naukowców i uczestników studiów doktoranckich

Wnioski o finansowanie w 2019 roku
zadań badawczych dla młodych naukowców
oraz uczestników studiów doktoranckich
IX KONKURS NA WYDZIALE LEKARSKIM

Informujemy że zgłoszenia na rok 2019 Wniosków o finansowanie nowych zadań badawczych służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim można składać do 10 kwietnia 2019 roku w Dziale Nauki CM. O granty na badania mogą ubiegać się młodzi naukowcy, oraz uczestnicy studiów doktoranckich prowadzonych w Collegium Medicum UMK na Wydziale Lekarskim.

Wnioski o finansowanie w 2019 roku
zadań badawczych dla młodych naukowców
oraz uczestników studiów doktoranckich
IX KONKURS NA WYDZIALE NAUK ZDROWIU

Informujemy że zgłoszenia na rok 2019 Wniosków o finansowanie nowych zadań badawczych służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Nauk o Zdrowiu można składać do 8 kwietnia 2019 roku w Dziale Nauki CM. O granty na badania mogą ubiegać się młodzi naukowcy, oraz uczestnicy studiów doktoranckich prowadzonych w Collegium Medicum UMK na Wydziale Nauk o Zdrowiu.