Emilia Trzeciakowska MISS UMK 2012

Trzeciakowska15 marca 2012 r. w Auli UMK odbyła się uroczysta gala, na której wybrano Miss UMK 2012. Ku naszej ogromnej radości Miss UMK została studentka Collegium Medicum UMK kierunku pielęgniarstwo Emilia Trzeciakowska. Serdecznie gratulujemy sukcesu!
Oprócz głownego trofeum Emilia otrzymała również m.in. tytuł Miss publiczności.
Tytuł pierwszej Vice Miss otrzymała Marzena Kępska a miano drugiej Vice Miss przypadło Magdalenie Stefańskiej.
Do walki o tytuł najpiękniejszej studentki UMK stanęło w tym roku 18 dziewczyn, wyłonionych we wcześniejszym castingu, na który zgłosiło się 60 kandydatek. Imprezę poprowadził Norbi.

miss2012 3  miss2012 2  miss2012 1
  


Emilia TrzeciakowskaEmilia Trzeciakowska 
„Mam 23 lata, studiuję Pielęgniarstwo na II roku studiów magisterskich, należę do Koła Naukowego Międzynarodowych Problemów Zdrowotnych i Medycyny Zapobiegawczej. Interesuję się sportem, jeżdżę na rowerze i biegam, natomiast zimą szusuję na nartach. Od niedawna dzięki udziałowi w Miss UMK polubiłam także nurkowanie i strzelectwo. W wolnych chwilach uwielbiam spotykać się z przyjaciółmi, którzy są ważną częścią mojego życia. Moim ulubionym filmem jest „Gladiator” i kocham pochodzącą z tego filmu muzykę Hansa Zimmera. Moją kolejną wielką miłością są słodycze oraz gotowanie. W kuchni poszukuję nowych smaków, a w zależności od humoru mogę być słodka niczym Nigella Lawson bądź gorzka jak Gordon Ramsay. Jestem osobą ciekawą świata i odważną. Chętnie podejmuję ryzyko i nie boję się nowych wyzwań” .