Planowanie i realizacja zajęć w Centrum Symulacji Medycznych

CSM: Sala umiejetności chirurgicznych Szanowni Państwo – pracownicy naukowo-dydaktyczni, którzy w semestrze letnim mają zaplanowane zajęcia do realizacji w warunkach symulowanych:

1. Zapraszamy do zarejestrowania tych zajęć w Systemie Rezerwacji Sal dokonując wyboru Sali oraz zaznaczając datę i godziny realizacji zajęć.

pdfKrótka instrukcja do rejestracji788.78 KB

W razie problemów proszę o kontakt michal.wisniewski@cm.umk.pl

2. Instruktorzy i technicy symulacji przygotują zarówno salę jak i symulator do zaplanowanych przez Państwa zajęć pod warunkiem dostarczenia minimum na dwa dni przed zajęciami scenariusza klinicznego według szablonu

docSzablon scenariusza 251.5 KB

Scenariusz należy przesłać na adres oleg.mackiw@cm.umk.pl

3. Instruktorzy symulacji medycznej służą w wolnym czasie pomocą dla nauczycieli, którzy nie mieli możliwości brania udziału w szkoleniach z zakresu prowadzenia zajęć na podstawie scenariuszy z symulatorem wysokiej wierności. Na spotkania szkoleniowe można umawiać się telefonicznie lub e-mailowo.
    Numery telefonów i adresy e-mailowe do instruktorów CSM >>