Spotkanie informacyjne dla fizjoterapeutów i studentów fizjoterapii w Bydgoszczy

KIF logoKrajowa Izba Fizjoterapeutów zaprasza na spotkanie informacyjne dla fizjoterapeutów/studentów fizjoterapii, dotyczące bieżących zadań Krajowej Izby Fizjoterapeutów, procesu rejestracji oraz wydawania Prawa Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty.

Spotkanie odbędzie się 8 maja 2017 r. o godz. 14:00 w Sali Konferencyjnej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy (ul. Jagiellońska 3).

Spotkanie poprowadzi Prezes KRF Maciej Krawczyk oraz przedstawiciele KRF z Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Do udziału w spotkaniu zaproszono również:

• Panią Aleksandrę Poeplau - Pełnomocnika Wojewody Kujawsko-Pomorskiego ds. Osób Niepełnosprawnych i Rodziny,
  • Panią Konsultant Wojewódzką ds. Fizjoterapii dr hab. n. o zdr. Magdalenę Hagner-Derengowską,
  • Panią Barbarę Nawrocką - Rzeczniczkę Prasową Narodowego Funduszu Zdrowia Oddziału Kujawsko-Pomorskiego,
  • Dyrektora Wydziału Zdrowia Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego,
  • Pana Mikołaja Bogdanowicza Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego.

Zapraszamy wszystkich fizjoterapeutów/studentów fizjoterapii z Bydgoszczy oraz najbliższych okolic.

Przedstawiciele Krajowej Rady Fizjoterapeutów