Zapraszamy na Konferencję

sala konferencja 1Serdecznie zapraszamy pracowników naukowych oraz studentów do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Interdyscyplinarnej: „OPIEKA WSPIERAJĄCA W MEDYCYNIECHORY NA NOWOTWÓR”, która odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2016 roku w Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

Podczas Konferencji podjęte zostaną tematy związane z psychologicznymi, medycznymi i duchowymi aspektami wsparcia pacjentów onkologicznych.

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Pan prof. Andrzej Tretyn, Rektor UMK; Pan Rafał Bruski, Prezydent Miasta Bydgoszczy, Ksiądz Bp. Jan Tyrawa, Ordynariusz Diecezji Bydgoskiej oraz Polskie Towarzystwo Opieki Duchowej w Medycynie.

Dla studentów przewidziana jest możliwość obniżenia kosztów uczestnictwa (tel. 696 425 658).
Szczegółowe informacje i zapisy na stronie www.opieka-wspierajaca.pl