Nasza absolwentka Pielęgniarką Roku 2015

Szpital Biziela Bydgoszcz Renata Grabowska 1Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie ogłosiło listę laureatów tegorocznego finału konkursu „Pielęgniarka Roku 2015".

Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie ogłosiło listę laureatów tegorocznego finału konkursu „Pielęgniarka Roku 2015". II miejsce w tym prestiżowym, ogólnopolskim konkursie, zdobyła mgr Renata Grabowska, specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego, pracująca w Klinice Alergologii, Immunologii Klinicznej i Chorób Wewnętrznych Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy.

Renata Grabowska ukończyła Medyczne Studium Pielęgniarskie w Inowrocławiu oraz studia na kierunku pielęgniarstwo w Collegium Medicum UMK i specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego. Prowadzi warsztaty i szkolenia dla pielęgniarek i pacjentów oraz zajęcia ze studentami kierunku pielęgniarstwo i położnictwo na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Bydgoszczy. Ze szpitalem Biziela związana jest od 20 lat.

Szpital Biziela Bydgoszcz Renata Grabowska