Profesor Alina Borkowska otworzy konferencję w USA

prof. dr hab. n. med. Alina Borkowska 26 października 2015 r. prof. dr hab. n. med. Alina Borkowska, kierownik Katedry Neuropsychologii Klinicznej Collegium Medicum UMK, wygłosi wykład inaugurujący międzynarodową konferencję Translational Medicine 2015 w Baltimore.

Konferencja gromadząca najwybitniejszych światowych naukowców zajmujących się szeroko pojętą diagnostyką medyczną odbywa się w tym roku po raz czwarty. Otwarcie tak prestiżowej międzynarodowej konferencji w USA przez polskiego naukowca zdarza się niezmiernie rzadko. Jest to ogromne wyróżnienie dla naszej uczelni i polskiej nauki.

Profesor Alina Borkowska wygłosi wykład „New technology in CNS rehabilitation (hyperbaric oxygen therapy + tele-rehabilitation)”. Przedstawi w nim problematykę tzw. złej diagnozy choroby autoimmunologicznej mózgu, często mylonej ze schizofrenią i autyzmem.

Program konferencji Translational Medicine 2015 >>

Więcej informacji o konferencji Translational Medicine 2015 >>