Nowy projekt medyczny z zakresu zdrowego żywienia

dieta pacjentaRusza nowy projekt medyczny, zainicjowany przez studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

W związku z jego rozwojem poszukiwane są osoby chętne do podjęcia współpracy.

Zachęcamy zatem do zapoznania się z informacjami na temat nowego portalu oraz do przesyłania swoich zgłoszeń!

Codzienny kontakt z pacjentami uwrażliwia na ich potrzeby oraz ukazuje nowe możliwości wzajemnej współpracy. Traktując chorych, jako partnerów w procesie leczenia, pragniemy wzmacniać ich świadomość zdrowotną. Chcemy podkreślić wagę profilaktyki chorób i promować zmianę trybu życia na zdrowszy. Dieta pacjenta realizuje założone cele, prowadząc portal informacyjny www.zdrowewyzwanie.pl oraz www.dietapacjenta.pl

Właściwa dieta, dostosowana do kondycji zdrowotnej pacjenta, stanowi ważny element skutecznej terapii. Obecnie pacjenci szukają pełnego dostęp do specjalistycznych porad żywieniowych. Już w drugiej połowie września powstanie strona www.dietapacjenta.pl, która będzie zawierała wskazówki dietetyczne oraz jadłospisy dostosowane dla wybranych schorzeń.

Współczesna promocja zdrowia stoi przed trudnym zadaniem. Chcąc zachęcić Czytelników do zdrowego trybu życia, treści powinny być przedstawione w sposób nowoczesny. Projekt www.zdrowewyzwanie.pl będzie mobilizował Czytelników do podejmowania zdrowych wyzwań. Redagowane zadania pokażą zdrowe nawyki, jako atrakcyjne elementy dnia codziennego.

Mając na uwadze rozwój projektu, zapraszamy studentów kierunków medycznych oraz osoby zainteresowane tematyką zdrowia do współpracy. Oferujemy pracę w młodym i dynamicznym zespole, cykl szkoleń z zakresu redagowania artykułów popularnonaukowych oraz publikację opracowanych materiałów na stronie projektu. Uczestnicy programu zyskają możliwość nawiązywania kontaktów z przedstawicielami środowiska naukowego oraz promocję działalności pozauczelnianej.

Zadbaj o swoje doświadczenie zawodowe! Dołącz nas do CV!

Wyślij swoje zgłoszenie na adres redakcja@dietapacjenta.pl podając:

a. Imię i nazwisko.

b. Dane kontaktowe: telefon i adres e-mail.

c. Uczelnię i kierunek studiów.

d. Dotychczasowe doświadczenie naukowe (niewymagane).

e. Dotychczasowe doświadczenie dziennikarskie (niewymagane).

f. Krótkie uzasadnienie, dlaczego chce uczestniczyć w projekcie.

Dieta pacjenta

redakcja@dietapacjenta.pl