Spotkanie z przedstawicielami Naturhouse w Collegium Medicum

zostan swoim szefem plakatOtwórz własny gabinet dietetyczny

Jeśli studiujesz lub jesteś absolwentem takich kierunków jak: żywienie i dietetyka, technologia żywienia, medycyna lub biologia, mamy dla Ciebie propozycję – otwarcie własnego Centrum Dietetycznego Naturhouse!

Więcej o Naturhouse

Naturhouse to sieć Centrów Dietetycznych, których misją jest reedukacja żywieniowa. Możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem, spersonalizowany plan dietetyczny i markowe suplementy to gwarancja sukcesu w walce ze zbędnymi kilogramami. Stała opieka specjalisty podczas kuracji odchudzającej jest dodatkowym atutem dla osób, którym brak silnej woli, aby zrealizować swoje postanowienia.

Naturhouse MINI

Nowy projekt sieci Naturhouse, jakim jest NH Mini, przewiduje możliwość rozwoju sieci na zasadzie franczyzy w mniejszych miastach i prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej, bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu. Tym samym franczyzobiorca jest jednocześnie dietetykiem i osobą zarządzającą swoją firmą, ograniczając znacznie koszty pracy. Praca w charakterze samozatrudnienia daje możliwość rozwoju oraz duże poczucie satysfakcji i niezależność. Warto więc wziąć ster w swoje ręce i zawalczyć o swoje marzenia.- przekonuje Magdalena Grabarska – dietetyk i franczyzobiorca Naturhouse MINI w Nakle.
Co jeszcze Naturhouse ma do zaoferowania swoim partnerom?
Firma pomaga w znalezieniu odpowiedniego lokalu, zapewnia wyłączność geograficzną w obrębie danej strefy oraz oferuje bezpłatne szkolenia przygotowujące do otwarcia placówki i pracy na stanowisku dietetyka. Poza tym Naturhouse przekazuje swoim franczyzobiorcom know-how, czyli sprawdzony system działania Centrum Dietetycznego. Niewygórowane koszty rozpoczęcia działalności oraz szybki zwrot inwestycji (nawet do pół roku od startu), to duża zachęta dla osób chcących pracować w zawodzie, rozwijać swoje pasje i prowadzić dochodowy biznes.

Dowiedz się więcej!

Jeśli zastanawiasz się nad otwarciem własnego gabinetu dietetycznego lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy z Naturhouse, przyjdź na spotkanie organizowane:

12 marca 2015 r. w godzinach 12:00 - 13.30
w budynku audytoryjnym (budynek Biblioteki Medycznej przy ul. M. Curie Skłodowskiej 9) sala nr 10

Będziesz mieć możliwość rozmowy z przedstawicielem firmy, a także dietetykiem, który zdecydował się otworzyć Centrum Dietetyczne Naturhouse w standardzie MINI. Przekonasz się więc co firma może Ci zaoferować i jak to wszystko wygląda w praktyce. Nie zwlekaj! Weź sukces w swoje ręce!

Dowiedz się więcej o projekcie Naturhouse MINI>>

ZAPISZ SIĘ:

biurokarier@cm.umk.pl lub 52 585 36 97