Aktualności Wydziału Nauk o Zdrowiu

Dyplomatorium  Absolwentów WNoZ 2015/2016

Dyplomatorium Absolwentów WNoZ 2015/2016

Uprzejmie informujemy, że uroczystość Dyplomatorium Absolwentów WNoZ 2015/2016 odbędzie się w dniu 10 grudnia 2016 roku. Szczegółowe informacje >>49 KB


 
 
Zapisy na seminaria dyplomowe

Zapisy na seminaria dyplomowe

Uprzejmie informujemy, że z przyczym technicznych nie zostały uruchomione w dniu wczorajszym o godz. 19.00 zapisy na seminaria magisterskie i licencjackie. Nowy termin zapisów na seminaria: od godz. 19.00 dnia 04.11. 2016 do dnia 12.11.2016 r. Za utrudnienia przepraszamy.
 
 
Spotkanie w Konsulacie

Spotkanie w Konsulacie

W imieniu Konsula Honorowego Ukrainy w Bydgoszczy, Pana Krzysztofa Sikory, serdecznie zapraszamy wszystkich Cudzoziemców uczących się i pracujących w Collegium Medicum, zainteresowanych uzyskaniem bezpłatnych informacji związanych z nauką i pracą podczas pobytu w Polsce, do zapisów na spotkanie organizowane w dniu 6 grudnia 2016 roku, pod hasłem: „Poznaj swoje prawa podczas nauki i pracy w Polsce”. Spotkanie odbędzie się w godzinach 1100 – 1335 w Sali Widowiskowej...
 
 
Zapraszamy na Konferencję

Zapraszamy na Konferencję

Serdecznie zapraszamy pracowników naukowych oraz studentów do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Interdyscyplinarnej: „OPIEKA WSPIERAJĄCA W MEDYCYNIE – CHORY NA NOWOTWÓR”, która odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2016 roku w Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

Podczas Konferencji podjęte zostaną tematy związane z psychologicznymi, medycznymi i duchowymi aspektami wsparcia pacjentów onkologicznych.

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Pan prof. Andrzej Tretyn,...
 
 
Pomoc materialna dla studentów  - dyżur Komisji Stypendialnej

Pomoc materialna dla studentów - dyżur Komisji Stypendialnej

Informacje dotyczące stypendiów i terminy dyżurów Wydziałowej Komisji Stypendialnej WNoZ...
 
 
Zdjęcia z immatrykulacji

Zdjęcia z immatrykulacji

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystej Immatrykulacji studentów i doktorantów I roku na Wydziale Nauk o Zdrowiu, która odbyła się 17 października 2016 r.
GALERIA ZDJĘĆ >>
 
 
Członkostwo w międzynarodowej organizacji

Członkostwo w międzynarodowej organizacji

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Leksowski kierownik Katedry Zdrowia Publicznego oraz dr n. o zdr. Anna Rosiek z Katedry Zdrowia Publicznego uzyskali miano członków the World Clinical Consultation & Collaboration Union na lata 2016-2017.
 
 
Profesor uhonorowany

Profesor uhonorowany

Prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski, kierownik Katedry Chirurgii Onkologicznej Wydziału Nauk o Zdrowiu, został uhonorowany za swoją działalność kliniczną i naukową, prestiżową nominacją na stanowisko Przewodniczącego Sekcji Nowoczesnych Technik w Chirurgii Onkologicznej - Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.
 
 
Uroczysta Immatrykulacja  na Wydziale Nauk o Zdrowiu

Uroczysta Immatrykulacja na Wydziale Nauk o Zdrowiu

Uroczystość Immatrykulacji studentów oraz uczestników studiów doktoranckich I roku Wydziału Nauk o Zdrowiu odbędzie się w poniedziałek 17.10.2016 r. o godz. 11.30 i godz. 13.30 w auli A-B przy ul. Jagiellońskiej 13 w Bydgoszczy w podziale na kierunki...
 
 
Nieczynny Dziekanat

Nieczynny Dziekanat

Uprzejmie informujemy, że w dniu 17.10.2016 roku ze względu na uroczystość IMMATRYKULACJI Dziekanat Wydziału Nauk o Zdrowiu będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.