Aktualności Wydziału Nauk o Zdrowiu

Wykład gościnny Prof. Stephena Hicksa

Wykład gościnny Prof. Stephena Hicksa

Zakład Polityki Zdrowotnej i Zabezpieczenia Społecznego w dniu 9 stycznia 2017 r. organizuje wykład gościnny Prof. Stephena Hicksa z USA "How Ethics Drives the Debates over the USA's Healthcare Politics and Economics".
 
 
Pracownicy uhonorowani

Pracownicy uhonorowani

Uprzejmie informujemy, że Przezydent Rzeczpospolitej Polskiej nadał pracownikom Wydziału Nauk o Zdrowiu odznaczenia państwowe. Uhonorowani zostali: Pani Małgorzata Warda - Medal Złoty za Długoletnią Służbę; Pani Agnieszka Walińska - Medal Srebrny za Długoletnią Służbę; Pani dr Marzena Humańska - Medal Brązowy za Długoletnią Służbę; Jednocześnie Medalami Komisji Edukacji Narodowej odznaczeni zostali: Pan prof dr hab. Władysław Sinkiewicz; Pan prof. dr hab....
 
 
Krajowy Zjazd Fizjoterapeutów

Krajowy Zjazd Fizjoterapeutów

W dniach 28-29 grudnia 2016 r. w Warszawie odbył się I Krajowy Zjazd Fizjoterapeutów. Podczas zjazdu zostały utworzone organy Krajowej Izby Fizjoterapeutów. Pracownicy Collegium Medicum w Bydgoszczy zostali wybrani do Krajowej Rady Fizjoterapeutów, Sądu Dyscyplinarnego oraz Wyższego Sądu Dyscyplinarnego.
 
 
Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2017 Roku życzy: Prof. dr hab. Kornelia Kędziora-Kornatowska wraz z Prodziekanami Wydziału Nauk o Zdrowiu oraz pracownikami Dziekanatu
 
 
Godziny rektorskie

Godziny rektorskie

Na prośbę Samorządu Studenckiego CM UMK, uprzejmie informuję, że decyzją Władz Uczelni, w dniu 22 grudnia 2016 r. od godz. 13.00, zostaną ogłoszone godziny rektorskie dla studentów Collegium Medicum w Bydgoszczy.
 
 
Nieczynny Dziekanat

Nieczynny Dziekanat

Uprzejmie informujemy, że w dniu 23.12.2016 r. Dziekanat Wydziału Nauk o Zdrowiu będzie czynny do godz. 12.00. Za utrudnienia przepraszamy.
 
 
Stypendia i Nagrody Prezydenta Miasta Bydgoszczy

Stypendia i Nagrody Prezydenta Miasta Bydgoszczy

W związku z informacją zamieszczona na stronie internetowej Urzędu miasta Bydgoszczy informacjemy o możliwości składania wniosków do konkursu o Stypendium Prezydenta Miasta Bydgoszczy dla wyróżniających się studentów, Stypendium Prezydenta Miasta Bydgoszczy dla wybitnych młodych naukowców oraz nagrodę naukową indywidualną lub zespołową Prezydenta Miasta Bydgoszczy za lata 2015-2016.

Informacja Dziekana >>262.9 KB Jednocześnie istnieje możliwość składania wniosków...
 
 
Dyplomatorium  Absolwentów WNoZ 2015/2016

Dyplomatorium Absolwentów WNoZ 2015/2016

Uprzejmie informujemy, że uroczystość Dyplomatorium Absolwentów WNoZ 2015/2016 odbędzie się w dniu 10 grudnia 2016 roku. Szczegółowe informacje >>49 KB


 
 
Dyplomatorium 2016  - w oku obiektywu

Dyplomatorium 2016 - w oku obiektywu

10 grudnia 2016 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom Wydziału Nauk o Zdrowiu.
Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ >>


 
 
Zapisy na seminaria dyplomowe

Zapisy na seminaria dyplomowe

Uprzejmie informujemy, że z przyczym technicznych nie zostały uruchomione w dniu wczorajszym o godz. 19.00 zapisy na seminaria magisterskie i licencjackie. Nowy termin zapisów na seminaria: od godz. 19.00 dnia 04.11. 2016 do dnia 12.11.2016 r. Za utrudnienia przepraszamy.