Zawody symulacji medycznej

budynek CSM, fot. M. FelsmannZapraszamy studentów kierunków medycznych do udziału w ekscytującym wydarzeniu jakim są zawody symulacji medycznej. Od kilku lat uczelnie medyczne organizują lokalne zawody symulacji medycznej, na których wyłaniany jest najlepszy zespół reprezentujący uczelnię na zawodach międzyuczelnianych, które w tym roku odbędą się w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Czekamy na studentów Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności.

W trakcie zawodów zespoły będą rywalizować w kilku symulowanych scenariuszach klinicznych wymagających wiedzy, umiejętności klinicznych, pracy zespołowej i komunikacji. Warunkiem udziału w lokalnych Zawodach Symulacji Medycznej CM UMK jest rejestracja, która trwa do 28 lutego 2018 r.

Uczestnikami zawodów mogą być osoby posiadające status studenta Collegium Medicum UMK na kierunkach: lekarskim, pielęgniarstwo, położnictwo oraz ratownictwo medyczne. Do rejestracji przystąpić mogą drużyny 5-6 osobowe, w skład których wchodzić będzie min. jedna osoba z kierunku lekarskiego oraz min. jedna osoba z kierunku pielęgniarstwo. Pojedyncze osoby również mogą się rejestrować - na spotkaniu roboczym zostaną z nich sformowane drużyny.

Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia rejestracji w sytuacji, gdy zbierzemy 5 zespołów. Termin zawodów przewidywany jest w kwietniu 2018 r. i zostanie podany po zakończonej rejestracji.

Formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres m.wardzinski@cm.umk.pl do 28.02.2018 r.

Wszelkie pytania dotyczące zawodów można kierować na adres: m.wardzinski@cm.umk.pl