Immatrykulacja studentów I roku i uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim

warning signSerdecznie zapraszamy na uroczystość Immatrykulacji na Wydziale Lekarskim w roku akademickim 2017/2018, która odbędzie się 4.10.2017 r. (środa) w Auli A+B (ul. Jagiellońska 13, budynek A) w dwóch turach.

I tura o godz. 12.30 dla studentów I roku kier. lekarskiego i I roku English Division (studentów prosimy o przybycie na godz. 12.00).

II tura o godz. 15.00 dla uczestników studiów doktoranckich oraz studentów I roku kier.: biotechnologia I i II stopnia, inżynierii biomedycznej I stopnia, optyki okularowej z elementami optometrii I stopnia i optometrii II stopnia (uczestników st. dokt. oraz studentów prosimy o przybycie na godz. 14.30).

Ze względu na podniosłość uroczystości, uprzejmie proszę o zadbanie o właściwy ubiór.

W związku z uroczystością w godzinach od 12:00 do 18:00 dla studentów I roku Wydziału Lekarskiego zostały ustanowione godziny rektorskie.

Obecność obowiązkowa.