VI Edycja Konkursu Redaktor Naczelnej PAMW na najlepszą studencką pracę oryginalną Polskie Archiwum Medycyny Wewnętrznej

Redaktor Naczelna Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej ogłasza VI edycję ogólnopolskiego konkursu dla studentów na najlepszą pracę oryginalną dotyczącą zagadnień z zakresu medycyny wewnętrznej.Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich studentów uczelni medycznych, w tym studentów studiów doktoranckich.

Autorzy 3 najlepszych prac otrzymają nagrody w wysokości 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł, a ich prace zostaną opublikowane w numerze lipcowo‑sierpniowym Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej, czasopisma o jednym z najwyższych wskaźników impact factor wśród polskich czasopism klinicznych (2,054). Prace można zgłaszać od 1 grudnia 2016 r. do 30 kwietnia 2017 r.

pdfOgłoszenie o konkursie1.34 MB

pdfRegulamin konkursu48.58 KB