Bezpłatna konferencja "Start Innowacji"

Fundacja Rozwoju Nauki i Biznesu w obszarze Nauk Medycznych i Ścisłych (www.plusuj.pl) wraz z Klastrem B+R&I (www.klasterbri.pl) organizuje cykl 5 konferencji, których celem jest przygotowanie środowiska akademickiego do współpracy z przedsiębiorstwami na rzecz wprowadzania i rozwijania innowacji. Konferencje skierowane są do studentów i doktorantów, a odbędą się:

• 26 sierpnia 2016 (piątek) we Wrocławiu
  • 29 sierpnia 2016 (poniedziałek) w Katowicach
  • 30 sierpnia 2016 (wtorek) w Kielcach
  • 31 sierpnia 2016 (środa) w Warszawie
  • 5 września 2016 (poniedziałek) w Poznaniu

Zapraszamy studentów i doktorantów do wzięcia udziału w Konferencjach. Udział w nich jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona, o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy Kadrę Naukową do podzielenia się wiedzą w formie 20-30 minutowej prezentacji z zakresu:

• kreowania innowacji,
  • zarządzania własnością intelektualną,
  • wprowadzania na rynek nowych rozwiązań,
  • korzyści ze współpracy środowiska akademickiego i przedsiębiorstw.

Oferujemy: opublikowanie w monografii pokonferencyjnej artykułu (min. 20 000 znaków) o tematyce związanej z przedmiotem konferencji.

Zapraszamy Przedstawicieli Biznesu do podzielenia się wiedzą w formie 20-30 minutowej prezentacji z zakresu:

• prowadzenia prac B+R w przedsiębiorstwie,
  • opracowanych/wdrażanych innowacyjnych rozwiązań,
  • pozyskiwania źródeł finansowania prac B+R,
  • korzyści z prac B+R,
  • zarządzania pracami B+R w przedsiębiorstwie,
  • problemów w rozwoju prac B+R,
  • dokumentowania prac B+R,
  • ochrony własności intelektualnej.

Oferujemy: umieszczenie materiałów promocyjnych przedsiębiorstwa w monografii pokonferencyjnej (1 strona) i/lub artykułu (min. 20 000 znaków) o tematyce związanej z przedmiotem konferencji.

Każdy uczestnik oraz prelegent otrzyma imienny Certyfikat uczestnictwa w Konferencji Start Innowacji.

Nabór wniosków o uczestnictwo w konferencjach już trwa! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i przesłanie wypełnionego kwestionariusza na adres: konferencja@plusuj.pl

pdfSzczegóły >>>342.2 KB