MIRCIM 2016

mircim2016

BYDGOSZCZ, 6-7 maja 2016
Z ogromną przyjemnością zapraszamy na transmisję na żywo z międzynarodowego kursu doskonalącego z chorób wewnętrznych McMaster International Review Course in Internal Medicine (MIRCIM 2016)

Data: 6-7 maja 2016

Miejsce: Aula nr 4 im. Profesora Jana Domaniewskiego (budynek audytoryjny); ul. M. Curie Skłodowskiej 9

Program: http://empendium.mp.pl/mircim/polska-wersja/134306,program-po-polsku-mircim2016

Strona oficjalna: www.mircim.eu

Wszystkie wykłady i dyskusje w języku angielskim tłumaczone będą symultanicznie na język polski.
Udział w kursie jest bezpłatny.

Kurs odbędzie się w Krakowie dzięki współpracy Wydziału Medycyny Uniwersytetu McMaster (Hamilton, Kanada), Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Towarzystwa Internistów Polskich. W ciągu dwóch dni wykłady wygłosi 30 światowej klasy ekspertów z poszczególnych dziedzin chorób wewnętrznych.

W I edycji kursu, MIRCIM 2015, goszczono uczestników z 28 krajów Europy, Ameryki Północnej, Azji, Afryki i Australii. Ponad 85% z nich wyraziło zainteresowanie udziałem w kolejnych edycjach, a średni poziom zadowolenia z kursu na skali 5-punktowej wyniósł ponad 4,75.

Celem kursu jest przystępne zaprezentowanie aktualnej i opartej na danych naukowych wiedzy przydatnej w codziennej praktyce lekarskiej. Wykłady stworzą niepowtarzalną okazję do dyskusji o najistotniejszych zaleceniach z najnowszych wytycznych postępowania oraz dostarczą wskazówek, które będzie można od razu zastosować w codziennej opiece nad pacjentami.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE