EFPE - Szkolenia dla studentów w ramach Programu Rozwoju Kompetencji

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło drugą edycję konkursu Program Rozwoju Kompetencji (PRK). PRK ma na celu wprowadzenie do programu studiów zajęć doskonalących kompetencje miękkie poszukiwane przez pracodawców, takie jak umiejętności związane z komunikacją czy analitycznym myśleniem.

Konkurs jest skierowany zarówno do uczelni publicznych, jak i niepublicznych. Najbliższy nabór wniosków rozpocznie się 4 maja, a zakończy 7 czerwca br. Alokacja przeznaczona na tę edycję konkursu wynosi 250 mln zł. Serdecznie zachęcamy Państwa do składania wniosków o dofinansowanie, a także do skorzystania w ramach realizacji projektów z propozycji szkoleń przygotowanych przez Europejskie Forum Prawa i Edukacji, wpisujących się w założenia konkursu.

pdfSzczegółowe informacje >>>60.81 KB