Nabór wniosków w ramach działania 3.1 kompetencje w szkolnictwie wyższym

Od jutra startuje nabór wniosków w ramach działania 3.1 kompetencje w szkolnictwie wyższym. Konkurs nr 1/NPK/POWER/3.1/2016 powołany z ramienia NCBiR, skierowany jest do uczelni wyższych państwowych i prywatnych kształcących przynajmniej 100 studentów na studiach stacjonarnych. Przedmiotem konkursu jest realizacja programów kształcenia, dostosowanych do potrzeb gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa.

Zachęcam do podjęcia inicjatywy projektowej i próby pozyskania środków finansowych na rozwój uczelni. Będę wdzięczny za wyznaczenie spotkania w możliwie krótkim terminie.

Mamy pomysł, doświadczenie i zasoby potrzebne do sprawnego opracowania wniosku konkursowego. Co istotne rozliczamy się tylko w przypadku gdy napisany wniosek, otrzyma dofinansowanie.
W załączeniu krótka informacja o firmie 4system i propozycji współpracy. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 30.04. br.

Mirosław Haraf
mob: +48 602 317 704