Konkurs Redaktor Naczelnej PAMW na najlepszą pracę studencką

Redaktor Naczelna Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej ogłasza V edycję ogólnopolskiego konkursu dla studentów na najlepszą pracę oryginalną dotyczącą zagadnień z zakresu medycyny wewnętrznej. Do udziału zapraszamy wszystkich studentów uczelni medycznych, w tym studentów studiów doktoranckich oraz studentów zagranicznych.

Autorzy 3 najlepszych prac otrzymają nagrody w wysokości 3.000 zł, 2.000 zł i 1.000 zł, a ich prace zostaną opublikowane w numerze lipcowo-sierpniowym Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej - czasopisma ze stale wzrastającym wskaźnikiem impact factor (2,121), pozostającego w czołówce polskich czasopism klinicznych.

Prace można zgłaszać od 1 listopada 2015 r. do 30 kwietnia 2016 r.

Regulamin konkursu oraz zasady zgłaszania prac znajdują się na stronie www.pamw.pl.

Ogłoszenie nazwisk zwycięzców nastąpi 20 maja 2016 r. podczas XV Krajowej Konferencji Szkoleniowej Towarzystwa Internistów Polskich w Krakowie.

Informacji udziela
redakcja Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej