Jak mieć piękne nogi i płaski brzuch? - bezpłatne warsztaty

brzuch, grafika ilustracyjnaZakład Podstaw Fizjoterapii Katedry Fizjoterapii Wydziału Nauk o Zdrowiu wraz ze studentami ze Studenckiego Koła Naukowego zapraszają na warsztat "Jak mieć piękne nogi i płaski brzuch?"

Jak mieć piękne nogi i płaski brzuch? To pytanie zadaje sobie wiele osób, szczególnie w okresie zbliżającego się lata. Zapraszamy na warsztat, na którym zaprezentujemy i wykonamy zabiegi z zakresu fizjoterapii i kosmetologii (drenaż limfatyczny, masaż sportowy oraz ćwiczenia) poprawiające jędrność oraz wygląd okolicy brzucha oraz kończyn dolnych.

Zapraszamy osoby dorosłe, zarówno studentów Collegium Medicum, jak i mieszkańców naszego regionu.

Udział w warsztacie jest bezpłatny.

Ilość uczestników: 15 osób.

e-mail: katarzyna.strojek@cm.umk.pl

DATA:
17.05.2018 r. (czwartek) godz. 9:30 - 11.00

MIEJSCE:
Katedra Fizjoterapii - Zakład Podstaw Fizjoterapii
budynek Collegium Medicum UMK przy ul. Techników 3 w Bydgoszczy
sala 4

Na kolejny warsztat "Cuda relaksacji – czyli metamorfoza po masażu relaksacyjnym grzbietu" zapraszamy 13 czerwca 2018 r.