Zaproszenie na kongres CEBC 2016 Kraków

CEBC logo Uprzejmie informujemy, że w dniach 15-18 czerwca 2016 r w Krakowie odbędzie się kongres 2nd Central European Biomedical Congress (CEBC).Kongres jest adresowany do lekarzy-klinicystów różnych specjalności, farmaceutów, farmakologów, biologów, biotechnologów, chemików oraz studentów. Przewidujemy udział ok. 500 uczestników z wielu ośrodków naukowych kraju i zagranicy. Organizatorami kongresu są Instytut Farmakologii PAN (Kraków) oraz Wydział Lekarski Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Honorowy Patronat nad kongresem objęli J.M. Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego Prof. dr hab. Wojciech Nowak oraz Prezes Polskiej Akademii Nauk Prof. dr hab. Jerzy Duszyński. Ciągły postęp w zakresie biomedycyny i farmakologii pozwala sądzić, że spersonalizowana medycyna stanie się kliniczną rutyną, stąd hasło naszego Kongresu „From emerging biochemical strategies to personalized medicine”.
pdfCEBC_2016_Krakow.pdf18.75 MB