Wygrana Młodej Farmacji

Bydgoszcz Moda Farmacja Kolejny raz możemy potwierdzić, że Młodzi Farmaceuci nas nie zawiedli. Organizowany w tym roku akademickim konkurs PZU na Studencki Projekt Roku cieszył się jak zwykle zainteresowaniem wielu organizacji w całej Polsce. Jego celem jest promocja popularnych inicjatyw studenckich oraz wybór najlepszych, które zdobędą wsparcie Grupy PZU w roku akademickim 2015/2016. Młoda Farmacja pokonała kilkadziesiąt innych projektów zdobywając tym samym miano najlepszego studenckiego projektu roku. Wystawioną inicjatywą była popularna już w dziesięciu miastach Polski akcja „Zapytaj Farmaceutę...“. Młodzi Farmaceuci sprawowali opiekę farmaceutyczną nad pacjentami z nadciśnieniem tętniczym oraz cukrzycą. MF Bydgoszcz jest jednym z oddziałów, które z ogromną chęcią i zaangażowaniem promowało ideę opieki farmaceutycznej, czyli inicjatywy mającej na celu poprawę kondycji zdrowotnej naszego społeczeństwa i wchodzącej wielkimi krokami do polskiego systemu opieki zdrowotnej. Gratulujemy i życzymy powodzenia!