”Działania przeciwdrobnoustrojowe. Drobnoustroje - wpływ czynników fizycznych i chemicznych”

Ogólnopolska Konferencja Naukowa
DZIAŁANIA PRZECIWDROBNOUSTROJOWE
DROBNOUSTROJE – WPŁYW CZYNNIKÓW FIZYCZNYCH I CHEMICZNYCH

24 czerwca 2015 r.

UWAGA!
Zmiana miejsca Konferencji:
Aula im. prof. Domaniewskiego
Budynek Audytoryjny (Biblioteki Medycznej)
Collegium Medicum UMK
ul. M. Curie Skłodowskiej 9 w Bydgoszczy

 

pdfPROGRAM KONFERENCJI 180.15 KB

docFORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 183 KB

Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie „Rozwój Mikrobiologii” oraz Katedra i Zakład Mikrobiologii Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, przy współudziale partnera strategicznego konferencji - firmy Enbio Technology Sp. z o.o., serdecznie zapraszają Państwa 24 czerwca 2015 r. do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji ”Działania przeciwdrobnoustrojowe. Drobnoustroje - wpływ czynników fizycznych i chemicznych” organizowanej pod honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów.

Konferencja stworzy możliwość pogłębienia i ugruntowania wiedzy na temat skuteczności działań mikrobiobójczych, oporności drobnoustrojów na tego typu działania oraz jakości podłóż mikrobiologicznych i innych możliwości wykorzystania sterylizatorów.

Rejestracja uczestników rozpocznie się w dniu 24 czerwca 2015 r. o godzinie 800. Jednocześnie pragniemy poinformować, że udział w konferencji jest BEZPŁATNY, a każdy uczestnik otrzyma certyfikat. Aktualnie organizatorzy starają się o przyznanie przez KIDL punktów edukacyjnych za uczestnictwo w konferencji.

Szczegółowe informacje o konferencji na stronie >>

Z serdecznymi pozdrowieniami
i wyrazami szacunku
w imieniu
Komitetu Organizacyjnego
Dr inż. Krzysztof Skowron