Ostatnie pożegnanie Profesor Anny Kodym

kwiaty czarno białe ikona

Ze smutkiem informujemy, że dnia 25 grudnia 2014 r.  zmarła Pani Profesor Anna Kodym.

Pani Profesor Anna Kodym od 2001 roku była ścisłe związana z Wydziałem Farmaceutycznym Collegium Medicum UMK
w Bydgoszczy. Wniosła znaczący wkład w utworzenie kierunku studiów farmacja w Bydgoszczy. Z wielkim oddaniem angażowała się w opracowanie programów studiów oraz koncepcji i planu budynku bydgoskiej farmacji. Zorganizowała Katedrę Technologii Postaci Leku, którą do czasu przejścia na emeryturę kierowała. Wniosła wielki wkład w organizację praktyk aptecznych studentów bydgoskiej farmacji. Była szczerze oddana nauczaniu studentów farmacji oraz rozwojowi naukowemu młodych współpracowników.

Rodzinie Pani Profesor, Bliskim i Współpracownikom składamy wyrazy szczerego współczucia.

Msza święta żałobna zostanie odprawiona w dniu 2 stycznia 2015 roku o godzinie 11:30, w Kościele św. Rocha przy ul. Świętego Rocha, Ceremonia pogrzebowa odbędzie się o godz. 12:45  na cmentarzu komunalnym – Miłostowo (wejście od ul. Warszawskiej) w Poznaniu.

Dziekan, Pracownicy, Studenci Wydziału Farmaceutycznego
Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy