Aktualności Wydziału Farmaceutycznego

Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji nagrodzone

Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji, które działa również przy Collegium Medicum UMK (PTSF Oddział Bydgoszcz), dostało nagrodę dla najlepszej farmaceutycznej organizacji na świecie, w trakcie trwania tegorocznego Kongresu International Pharmaceutical Students' Federation w Tajwanie.

Immatrykulacja - zdjęcia

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystej Immatrykulacji studentów I roku Wydziału Farmaceutycznego.
GALERIA 1 >>
GALERIA 2 >>

Pilotaż opieki farmaceutycznej w kraju

Dr n. farm. Piotr Merks, asystent w Katedrze Technologii Postaci Leku, został zaproszony przez Naczelną Radę Aptekarską do przedstawienia projektu pilotażu opieki farmaceutycznej w Polsce.

Pomoc materialna dla studentów

Skład komisji stypendialnej Wydziału Farmaceutycznego
Monika Jabłońska – przewodnicząca Mateusz Małachowski Katarzyna Chłystek Mateusz Porada Michał Dybka Nicole Musiała mgr inż. Grażyna Łukowiak (pracownik Dziekanatu) mgr Beata Nitka (pracownik Dziekanatu) mgr Agnieszka Witkowska (pracownik Dziekanatu) prof. dr hab. Ewa Żekanowska

Rejestracja na zajęcia fakultatywne 2017/2018

Rejestracja na zajęcia fakultatywne w semestrze zimowym, w roku akademickim 2017/2018 zostanie uruchomiona od 04.10.2017 r. i potrwa do 15.10.2017 r. do godz. 24:00.

Odbiór legitymacji dla studentów I roku

Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego (ul. Jagiellońska 13-15, budynek F, II p.) zaprasza po odbiór legitymacji studenckich studentów pierwszego roku
od dnia 30 września 2017 r. (sobota) w godz. 09:00 do 14:00.

Rejestracja internetowa na zajęcia z języków obcych

28 września 2017 r. w systemie USOS rozpocznie się rejestracja internetowa na zajęcia z języków obcych dla studentów Collegium Medicum UMK i będzie trwała do 8 października 2017 r.

Wykład prof. dr. hab. Jana Pawlaczyka na Wydziale Farmaceutycznym

12 września 2017 r. w Collegium Medicum UMK odbył się wykład prof. dr. hab. Jana Pawlaczyka o roli jaką farmaceuta powinien pełnić w systemie ochrony zdrowia oraz o różnicach w systemach kształcenia farmaceutów w Stanach Zjednoczonych oraz krajach europejskich.