Aktualności Wydziału Farmaceutycznego

ETYKA W ZAWODZIE FARMACEUTY

Zapraszamy na wykład „Etyka w zawodzie farmaceuty", który organizowany jest we współpracy z firmą Servier. Wykład odbędzie się 25 maja 2017 r. w godz. 17:15-18:45
w auli w Domu Studenckim nr 3
.

Stypendium Santander Universidades

Od 17 maja 2017 roku rusza nabór zgłoszeń o stypendium Santander Universidades dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu za osiągnięcia w pracy na rzecz społeczności uniwersyteckiej, we współpracy z podmiotami zewnętrznymi oraz szczególne osiągnięcia naukowe. Jednorazowe stypendium Santander Universidades otrzyma 20 studentów oraz 5 doktorantów w kwocie po 2 000 zł brutto.

Szkolenie dotyczące wyposażenia i funkcjonowania zwierzętarni

7 czerwca 2017 r. zapraszamy na szkolenie dotyczące wyposażenia i funkcjonowania zwierzętarni dostosowanej do obecnych wymogów prawnych. Szkolenie jest bezpłatne i skierowane do osób zainteresowanych prowadzeniem badań z wykorzystaniem zwierząt.

Konkurs fotograficzny

Już po raz piąty ogłaszamy konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”. Na prace konkursowe czekamy do 31 maja 2017 r. Do udziału zapraszamy uczniów Liceów Ogólnokształcących w Bydgoszczy oraz studentów i pracowników Collegium Medicum UMK.

Analiza ankiet 2015/2016

Raporty z badania satysfakcji studentów i oceny zajęć dydaktycznych przeprowadzonych na Wydziale Farmaceutycznym w roku akademickim 2015/2016.

II miejsce w Konkursie Umiejętności Klinicznych

Studenci Wydziału Farmaceutycznego - członkowie Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji o. Bydgoszcz, Joanna Białczyk i Jakub Gębalski zajęli II miejsce w Konkursie Umiejętności Klinicznych podczas konferencji zorganizowanej w dniach 12-14 maja 2017 r. w Gdańsku.

Memoriał szachowy

W dniach 20-21 maja 2017 r. zapraszamy do udziału w VII Memoriale Szachowym im. Profesora Romana Mariana Bugalskiego o puchar przechodni Prezesa Bydgoskiej Izby Lekarskiej. Zgłoszenia do 15 maja 2017 r. Do udziału w turnieju zapraszamy lekarzy, pracowników ochrony zdrowia, studentów, ich rodziny i przyjaciół.

Dyplomatorium - okiem obiektywu

23 kwietnia 2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom kierunku farmacja.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dziekanat nieczynny

Uprzejmie informujemy, że 21.04.2017 r. nie będzie dyżuru (15:00-18:00) w Dziekanacie Wydziału Farmaceutycznego, w zamian zapraszamy 23.04.2017 r. (niedziela) w godzinach 09:00 -11:00.

Dyplomatorium  Wydziału Farmaceutycznego

Dyplomatorium Wydziału Farmaceutycznego

Uprzejmie zapraszam absolwentów kierunku farmacja na uroczystość wręczenia dyplomów, która odbędzie się 23 kwietnia 2017 r. o godz. 12.00 w auli A i B, ul. Jagiellońska 13.
Prosimy o przybycie na uroczystość z półgodzinnym wyprzedzeniem, w celu przebrania się w togi (parter budynku A).

prof. dr hab. Stefan Kruszewski
Dziekan Wydziału Farmaceutycznego