Zespół ds. Realizacji Wieloletniego Programu Medycznego Rozbudowy i Przebudowy Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy

panoZakończona została realizacja nowej inwestycji Collegium Medicum UMK - obiektu szpitalnego przy ul. M. Curie Skłodowskiej 9 w Bydgoszczy na potrzeby Kliniki Psychiatrii, Kliniki Geriatrii, Kliniki Opieki Paliatywnej i Opieki Długoterminowej oraz Kliniki Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii. Użytkownikiem nowo wybudowanego kompleksu będzie Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy.
więcej informacji >>

SzU1 pano
Informacje o Wieloletnim Programie Medycznym... >>

ul. Jagiellońska 15
budynek F, pokój 75 (III piętro)
e-mail: pw@cm.umk.pl
fax 52 585-34-39

• Kierownik: mgr inż. Anna Balcerek
    tel. 52 585-38-27
    e-mail: anna.balcerek@cm.umk.pl

• mgr inż. Karolina Buśko
    tel. 52 585-38-57

• mgr inż. Barbara Kasperuk
    tel. 52 585-38-57

Szpital Uniwersytecki JuraszaNasza inwestycja nagrodzona
Otrzymaliśmy nagrodę I stopnia w konkursie „Budowa Roku 2012” w kategorii budynki służby zdrowia, opieki społecznej i socjalnej za nowo wybudowany obiekt Zespołu Sal Operacyjnych z Oddziałem Intensywnej Terapii Medycznej, Centralną Sterylizatornią oraz Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym.