Stawki odpłatności dobowej za Dom Studencki nr 2

Dom Studencki nr 2, ul. Jagiellońska 13

LOKALIZACJA STANDARD POKOJU stawki za przenocowanie gościa w pokoju mieszkańca
Miejsce w pokoju 1-osobowym  Miejsca w pokoju 2-osobowym  Miejsce w pokoju 3,4-osobowym  Miejsce w pokoju 1-osobowym* Miejsce w pokoju 2,3,4 osobowym*
DS. Nr 2 50 zł 45 zł 40 zł 90 zł 80 zł 20 zł

* dotyczy pozostałych uprawnionych osób zakwaterowanych za zgodą prorektora właściwego ds. studenckich
Stawki o których mowa powyżej są wartościami netto. W przypadku konieczności doliczenia podatku VAT stosuje się stawkę w obowiązującej wysokości.

1. Stawki dobowe za zakwaterowanie doraźne dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (wieczorowych) UMK oraz innych uczelni medycznych:

Standard pokoju   Stawka dobowa*
 miejsce w pokoju 1-osobowym

miejsce w pokoju 2-osobowym    45 zł
 miejsce w pokoju 3-osobowym    40 zł

* Stawki mają odpowiednio zastosowanie do współmałżonka przy wspólnym zamieszkaniu w pokoju studenckim.
Dziecko do lat 7 zakwaterowane razem z rodzicami jest zwolnione z opłat, natomiast od 8 do 14 lat korzysta z 50% zniżki.

2. Stawki dobowe za zakwaterowanie doraźne dla studentów studiów niestacjonarnych (zaocznych) oraz uczestników studiów doktoranckich i podyplomowych UMK:

miejsce w pokoju 1-osobowym    39 zł  37 zł
 miejsce w pokoju 2-osobowym    35 zł    33 zł
 miejsce w pokoju 3-osobowym    30 zł    28 zł

3. Stawki dobowe za zakwaterowanie doraźne dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie na studia w UMK oraz studentów, uczestników studiów doktoranckich i podyplomowych z innych uczelni:

Standard pokoju   pierwsza doba*    następna doba*
 miejsce w pokoju 1-osobowym    43 zł  40 zł
 miejsce w pokoju 2-osobowym    38 zł  36 zł
 miejsce w pokoju 3-osobowym    33 zł  30 zł

4. Stawki dobowe za zakwaterowanie doraźne:

• dla studentów UMK odbywających praktykę oraz praktykantów innych uczelni medycznych - 15 zł za każdą dobę (obowiązuje skierowanie na praktykę),
  • dla studentów innych uczelni odbywających praktykę - 20 zł za każdą dobę (obowiązuje skierowanie na praktykę).

5. Stawki dobowe za zakwaterowanie doraźne dla pozostałych osób - w miesiącach lipiec-wrzesień:

miejsce w pokoju 1-osobowym    61 zł    59 zł
 miejsce w pokoju 2-osobowym    53 zł    51 zł
 miejsce w pokoju 3-osobowym    46 zł    44 zł

Stawki dobowe za zakwaterowanie doraźne dla pozostałych osób - w miesiącach październik-czerwiec:

miejsce w pokoju 1-osobowym    100 zł  97 zł
 miejsce w pokoju 2-osobowym    86 zł  84 zł
 miejsce w pokoju 3-osobowym    75 zł  73 zł

6. Za przenocowanie gościa mieszkańca domu studenckiego w pokoju mieszkańca, po uzyskaniu zgody kierownika domu studenckiego obowiązuje odpłatność 12 zł za każdą dobę.

7. Korzystanie z automatów piorących w domach studenckich jest odpłatne w wysokości 3 zł (brutto) za jeden cykl prania.

Stawki określone w pkt. 1-5 przy jednorazowym pobycie powyżej pięciu dób, obniża się o 20% za szóstą i następne doby, niezależnie od standardu pokoju.
Stawki określone w pkt. 5 przy zakwaterowaniu grup powyżej pięciu osób, obniża się o 20% za dobę, niezależnie od standardu pokoju.

Wszystkie ceny są wartościami netto. W przypadku konieczności doliczenia podatku VAT, stosuje się stawkę w obowiązującej wysokości.

Wpłaty dokonuje się:

1. gotówką przez kasę fiskalną w recepcji właściwego Domu Studenckiego,
  2. po wystawieniu faktury VAT - gotówką lub przelewem,
  3. na podstawie noty obciążeniowej w przypadku potwierdzenia zobowiązania płatniczego przez jednostkę UMK, zamawiającą miejsca noclegowe.

Stawki odpłatności obowiązujące od 1 października 2023 r.
zgodnie z pdfZARZĄDZENIE Nr 148 Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 10 lipca 2023 r. w sprawie odpłatności za zakwaterowanie w domach studenckich Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu268.75 KB

xlsxZałączniki do Zarządzenia Nr 148 Rektora UMK 10 lipca 2023 r.20.29 KB