LICENCJA STATISTICA 2024/2025

Collegium Medicum w Bydgoszczy zakupiło dla pracowników i studentów Uczelni, oprogramowanie Statistica - Rozszerzony Pakiet Akademicki + Zestaw PLUS + Zestaw Skoringowy + Zestaw Kliniczny dla wszystkich wydziałów CM UMK oraz dodatkowo 10 stanowisk dla jednostek posiadających już licencje - Zestaw Farmaceutyczny (obejmujący: DPC Dissolution Profiles Comparison, PS Product Stability, PV Process Validation, AMV Analytical Method Validation, PQM Product Quality Monitoring. Jest to licencja akademicka typu Site License, której czas ważności liczony jest od dnia 01.03.2024 r. do dnia 28.02.2025 r.

Pracownicy jednostek organizacyjnych, w których studenci używają oprogramowania STATISTICA, mogą udostępniać, otrzymane pocztą wewnętrzną, klucze i pliki aktywacyjne wraz z niniejszą instrukcją instalacji.

Administratorem oprogramowania STATISTICA w Collegium Medicum UMK jest p. Radosław Jaroszewski, Dział Informatyzacji (radoslaw.jaroszewski@cm.umk.pl, 52 585 60 51), odpowiedzialny za dystrybucję kluczy, rozwiązywanie problemów z instalacją i aktywacją produktów STATISTICA.

Plik STATISTICA2425.pdf zawiera komplet informacji dotyczących procesu rejestracji, instalacji oprogramowania STATISTICA wraz z dodatkami.