Warsztaty o kondycji twarzy

Zakład Podstaw Fizjoterapii Collegium Medicum UMK zaprasza studentów naszej uczelni na cykl warsztatów poświęconych wyglądowi twarzy w zakresie fizjoterapii i kosmetologii. Warsztaty odbywać się będą cyklicznie w ciągu roku akademickiego. Najbliższe spotkanie odbędzie się 22 stycznia 2018 r. w godzinach 15:00-17:00 w budynku dydaktycznym mieszczącym się przy ulicy Techników 3 w Bydgoszczy, sala 4.

Pierwsze spotkanie będzie poświęcone wyglądowi twarzy, szyi i dekoltu. Będą prezentowane zagadnienia teoretyczne a także umiejętności praktyczne z zakresu zabiegów fizykalnych, drenażu limfatycznego oraz kinezyterapii (terapia ruchem). Zajęcia poprowadzą studenci kierunków fizjoterapia i kosmetologia zrzeszeni w Studenckim Kole Naukowym Katedry Fizjoterapii, Zakładu Podstaw Fizjoterapii.

Liczba uczestników: 15 osób
Zapisy: e-mail: katarzyna.strojek@cm.umk.pl