Bydgoski Festiwal Nauki 2017 - fotorelacja

W dniach 24-27 maja 2017 r. odbył się Bydgoski Festiwal Nauki. Podczas czterech dni pięć uczelni z terenu naszego miasta zapewniło uczestnikom festiwalu moc atrakcji. Warsztaty, wykłady, pokazy, czy konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród najmłodszych, jaki i tych nieco starszych. Collegium Medicum UMK, po raz czwarty jako pełnoprawny organizator, również przygotowało szereg propozycji dla mieszkańców naszego regionu.

Dziękując za pomoc tym wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu organizacyjnego, zapraszamy już dziś na rok następny. Z tego miejsca dziękujemy szczególnie naszym studentom, którzy z zapałem i błyskiem w oku badali, leczyli i doradzali nie tylko pluszowym uczestnikom Pikniku Naukowo-Rodzinnego ;)

GALERIA ZDJĘĆ 1 - zajęcia warsztatowe >>

GALERIA ZDJĘĆ 2 - Piknik Naukowo-Rodzinny >>