Złoty Stetoskop

stetoskop 200pxProrektor ds. Collegium Medicum, prof. dr hab. Grażyna Odrowąż-Sypniewska objęła honorowym patronatem plebiscyt organizowany na łamach Ekspresu Bydgoskiego i Nowości - Dziennika Toruńskiego - Złoty Stetoskop 2017.

Kolejna edycja plebiscytu Złoty Stetoskop, głosami czytelników wyłoni lekarzy, pielęgniarki i położne, którzy ich zdaniem najlepiej wywiązują się ze swojej roli.
Głosowanie trwa do piątku 23 czerwca 2017 r. do godz. 22:00. Wyłoni ono kandydatów w następujących kategoriach:

• pielęgniarka lub położna,
  • lekarz pediatra,
  • lekarz rodzinny,
  • lekarz kardiolog,
  • lekarz okulista,
  • lekarz chirurg,
  • lekarz rehabilitacji,
  • lekarz ginekolog,
  • lekarz stomatolog,
  • lekarz dermatolog.

Uroczyste podsumowanie plebiscytu oraz wręczenie nagród odbędzie się w sali sesyjnej bydgoskiego Ratusza 29 czerwca 2017 r.

Więcej informacji >>