Najlepsi w rankingu WPROST

ranking Wprost 2017Kliniki uniwersyteckie zlokalizowane na terenie Szpitala Uniwersyteckiego oraz Centrum Onkologii w Bydgoszczy zdobyły czołowe miejsca w tegorocznym rankingu WPROST - Ranking Szpitali 2017.

Klinika Chirurgii Onkologicznej, wchodząca w skład Katedry Chirurgii Onkologicznej Wydziału Nauk o Zdrowiu zajęła 1 miejsce w kraju w rankingu WPROST jako najlepsza w zakresie chirurgii nowotworów układu pokarmowego. Kliniką kieruje prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski.

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy również odniósł znaczące sukcesy w rankingu WPROST. W kategorii urologii - 2 miejsce zdobyła Klinika Urologii, w kategorii ortopedii - 4 miejsce zdobyła Klinika Ortopedii, w kategorii kardiologii - 6 miejsce zajęła Klinika Kardiologii, a na 10 miejscu w kategorii kardiochirurgii uplasowała się Klinika Kardiochirurgii.

Więcej informacji: http://rankingi.wprost.pl/szpitale