Szkolenie dotyczące wyposażenia i funkcjonowania zwierzętarni

mysz laboratoryjna7 czerwca 2017 r. zapraszamy pracowników Collegium Medicum UMK na szkolenie dotyczące wyposażenia i funkcjonowania zwierzętarni dostosowanej do obecnych wymogów prawnych. Szkolenie jest bezpłatne i skierowane do wszystkich osób zainteresowanych prowadzeniem badań z wykorzystaniem zwierząt.

Szkolenie przeprowadzą przedstawiciele firmy Anima IT z siedzibą w Warszawie. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa do 31.05.2017 r. firmie Anima IT lub do dr inż. Katarzyny Burlikowskiej - p.o. Kierownika Pracowni Doświadczalnej "Zwierzętarnia" w Katedrze Farmakodynamiki i Farmakologii Molekularnej Wydziału Farmaceutycznego (k.burlikowska@cm.umk.pl)

W późniejszym czasie do osób zainteresowanych rozesłana zostanie informacja na temat numeru sali, w której odbędzie się szkolenie.

pdfPlan i godziny szkolenia339.46 KB