Bydgoski Festiwal Nauki czeka na zgłoszenia!

logo BFN W dniach 24-27 maja 2017 roku odbędzie się kolejna już edycja Bydgoskiego Festiwalu Nauki, którego organizatorami są bydgoskie uczelnie wyższe.
Zapraszamy więc wszystkich nauczycieli akademickich oraz studentów do udziału w budowaniu jego programu. Przypominamy, że adresatem festiwalowych propozycji są wszyscy mieszkańcy naszego regionu.

Również w tym roku rozwiązaniem ułatwiającym udział grupom zorganizowanym (szkołom, przedszkolom) w BFN będzie dedykowanie poszczególnych dni festiwalowych grupom wiekowym. Zgodnie z tym:

• 25 maja (czwartek) dedykowany będzie dzieciom przedszkolnym i szkołom podstawowym;
  • 26 maja (piątek) dedykowany będzie młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.

Pozostałe propozycje programowe do odbiorców takich jak: studenci, dorośli, seniorzy mogą być rejestrowane dowolnego dnia festiwalu (24-27 maja).

Propozycje wykładów można nadsyłać do 24 lutego 2017 r.
na adres e-mail: promocja@cm.umk.pl
wyłącznie poprzez docxformularz931.38 KB