Testy psychologiczne

testy 150pxBiuro Karier Collegium Medicum UMK zaprasza zainteresowanych studentów oraz absolwentów uczelni do udziału w testach psychologicznych. Testy są prowadzone w trzech obszarach i oceniają następujące kompetencje:

Stres - Jak zachowujesz się w sytuacji stresowej? Jak sobie radzisz ze stresem, czy jest on twoim wrogiem?

Kompetencje społeczne - Jakie masz kompetencje społeczne? Jak sobie radzisz w relacjach i jakim poziomem asertywności się charakteryzujesz?

Inteligencja emocjonalna - Jak dobrze rozumiesz swoje emocje i jak nimi zarządzasz? Potrafisz je kontrolować czy one zarządzają twoim życiem?

Zachęcamy do udziału w tekstach, które na bieżąco prowadzi Biuro Karier Collegium Medicum UMK.

Zapisy mailowo: biurokarier@cm.umk.pl lub telefonicznie 52 585-36-97.

grafika ilustracyjna - testy kompetencji