Medyczna Środa czeka na zgłoszenia!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli akademickich do udziału w tworzeniu dwudziestej pierwszej już odsłony „Medycznej Środy”. Przypominamy, że adresatem wykładów są mieszkańcy naszego regionu, którzy zgodnie z tradycją liczą na kolejną dawkę medycznej wiedzy. Cykl prelekcji cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od ponad dziesięciu lat, co niewątpliwie przyczynia się do promocji naszej Uczelni w mieście i regionie. „Medyczna Środa” rusza już w marcu 2017. Tradycyjnie wykłady potrwają 45 minut, a po każdym z nich uczestnicy będą mieli czas na pytania i dyskusję z prowadzącym.

Propozycje tematów prosimy przesyłać do 27 stycznia 2017 r.
na adres e-mail: promocja@cm.umk.pl

docMedyczna Środa - formularz zgłoszeniowy40 KB

Jesteśmy jedyną w regionie jednostką tak dynamicznie promującą zdrowe tematy!

>9 edycja Medycznej środy plakat 10edycja Medycznej środy plakat 11 edycja Medycznej środy plakat

13 edycja Medycznej środy plakat 14 edycja Medycznej środy plakat 15 edycja Medycznej środy plakat

16 edycja Medycznej Środy plakat17 edycja Medycznej Środy plakat1

znak zapytania