Wrześniowe konferencje

Wrzesień obfituje w szereg ciekawych propozycji konferencyjnych. Zapraszamy do uczestnictwa w konferencjach organizowanych przez Collegium Medicum, jak i propozycjach przygotowanych przy współudziale naszych partnerów. Różnorodność tematyczna pozwala na dobór sesji zgodnych z zainteresowaniami naukowymi.

Zapraszamy do aktywnego przeglądania strony koferencji, gdzie na bieżąco informujemy o kolejnych spotkaniach.

7-8 września 2018 r.
Zakład Biologii Układu Wzrokowego
Klinika Okulistyki i Optometrii
IV Konferencja Naukowo-Szkoleniowa OCT w Okulistyce