Stypendia za wysoko punktowane publikacje naukowe

Journal of Allergy and Clinical ImmunologyJM Rektor UMK przyznał jednorazowe stypendia za wysoko punktowane publikacje naukowe pracownikom naukowym Collegium Medicum reprezentującym Wydział Lekarski:

Dr hab. Sylwii Kołtan i dr. Robertowi Dębskiemu z Katedry Pediatrii, Hematologii i Onkologii za wysoko punktowaną publikację naukową: ”Hematopoietic stem cell transplant in patients with activated PI3K delta syndrome” opublikowaną w “Journal of Allergy and Clinical Immunology”, (wskaźnik Impact Factor: 13.081 punktacja MNiSW: 50)
abstract >>

oraz

Forensic Science International - GeneticsProf. dr. hab. Tomaszowi Grzybowskiemu i dr Katarzynie Skoniecznej z Katedry Medycyny Sądowej za wysoko punktowaną publikację naukową: ”Mitogenomic diversity in Russians and Poles” opublikowaną w “Forensic Science International - Genetics”, (wskaźnik Impact Factor: 3.911, punktacja MNiSW: 45).
fulltext >>

Kolejne stypendia będą przyznane po przerwie wakacyjnej we wrześniu 2017 r.