Drzwi Otwarte Collegium Medicum

GALERIA ZDJĘĆ 3 >>

Termin:
4 kwietnia 2017 r. godz. 10.00
Zapraszamy na Drzwi Otwarte w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Spotkanie dedykujemy kandydatom, którzy przymierzają się do studiowania na kierunkach medycznych w Collegium Medicum w Bydgoszczy. Przygotowaliśmy szereg spotkań, które pomogą zainteresowanym studiami w Collegium Medicum określić preferencje dotyczące kierunku nauki. Nasza uczelnia oferuje 17 kierunków studiów medycznych na 3 wydziałach w Bydgoszczy.

Miejsce:
Budynek Audytoryjny
(Biblioteki Medycznej)
Kompleks budynków Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. A. Jurasza w Bydgoszczy
ul. M. Curie Skłodowskiej 9

Program naszego spotkania zapowiada się następująco:

1. Spotkanie z władzami uczelni – czyli uczelnia okiem profesora.

2. Konsekwencje zażywania dopalaczy – POKAZ.

3. Ciekawe warsztaty m.in. kurs szycia chirurgicznego, warsztaty ultrasonograficzne, porady studentek kosmetologii.

4. Spotkania ze studentami na stoiskach kierunkowych.

5. Rekonesans po uczelni - oprowadzanie po jednostkach dydaktycznych Collegium Medicum - pracownie, laboratoria i niedostępne na co dzień miejsca Szpitala Uniwersyteckiego.

6. Escape room "Szalony lekarz".

7. Nasi studenci mają talent - pokaz specjalny.

Sprawdź nas! Zapraszamy!

grafika - idź za głosem serca

Budynek audytoryjny Collegium Medicum w Bydgoszczy, fot. J. Kilkowska drzwi otwarte Collegium Medicum w Bydgoszczy, 4 kwietnia 2017 r., mapka

Organizację Drzwi Otwartych Collegium Medicum wspierają:

logo Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy   logo partnera Fukuda   logo partnera Resq

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Bydgoszcz   KOS logo 100px wys    logo PTSF 100px    logo AGR    STN logo 2015