Profesor Olga Haus członkiem komitetu PAN

prof. dr hab. n. med. Olga HausProf. dr hab. n. med. Olga Haus, kierownik Katedry i Zakładu Genetyki Klinicznej Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK została powołana na członka Komitetu Genetyki Człowieka i Patologii Molekularnej Polskiej Akademii Nauk na kadencję 2016-2020.
Komitet Genetyki Człowieka i Patologii Molekularnej skupia naukowców związanych z biologią nowotworów, mikroskopią, genetyką medyczną, biologią zwierząt doświadczalnych, biologią molekularną, biologią rozrodu, biologią starzenia oraz patologią molekularną. Zasadniczym kierunkiem działania Komitetu jest popularyzacja współczesnych osiągnięć nauk biologicznych i medycznych, szczególnie w środowiskach młodych naukowców i studentów.

Serdecznie gratulujemy.

Profesor Olga Haus powołana do PAN