Medyczna Środa

Medyczna Środa

gimnastyka - zdjęcie ilustracyjne4 listopada 2015 r. o godz. 18:00 zapraszamy osoby zainteresowane poszerzaniem medycznych horyzontów na otwarty wykład dr n. med. Marty Podhoreckiej z Katedry i Kliniki Geriatrii „Fizjoterapia dna miednicy - sposobem na intymne dolegliwości" w ramach cyklu ogólnodostępnych wykładów popularnonaukowych „Medyczna Środa”.

Podczas spotkania zostanie omówiona profilaktyka oraz sposoby radzenia sobie z zaburzeniami dna miednicy. Porozmawiamy o intymnych dolegliwościach oraz dowiemy się jak za pomocą specjalistycznej fizjoterapii można leczyć schorzenia dna miednicy, do których zaliczamy: problemy z oddawaniem i nietrzymaniem moczu, dolegliwości bólowe wpływające na jakość życia intymnego, schorzenia poporodowe czy zaburzenia wypróżniania. Przybliżymy temat nieinwazyjnych metod leczenia powyższych dolegliwości oraz obalimy popularne mity związane z mięśniami Kegla.

Przyjdź przyjąć cotygodniową dawkę medycznej wiedzy. Wiedzy nie przedawkujesz!

Na wykłady zapraszamy w każdą środę o godz. 18:00 do auli Collegium Medicum UMK przy ul. Jagiellońskiej 13 w Bydgoszczy.

Wstęp wolny.

Zapraszamy szczególnie osoby zainteresowane poszerzaniem medycznych horyzontów!

Kolejne wykłady z cyklu "Medyczna Środa" >>

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnym profilu Medycznej Środy na Facebooku >>

Zdjęcia z wykładów XVIII edycji >>