Wirtualne Drzwi Otwarte

Wirtualne Drzwi Otwarte

mgr Paulina Gyrkow prowadząca Wirtualne Drzwi Otwarte rozmawia z dr Maciejem Sochą23 kwietnia 2015 r. w Collegium Medicum UMK po raz pierwszy odbyły się Wirtualne Drzwi Otwarte dla kandydatów na studia rekrutujących się z zagranicy. Ideą projektu było zapoznanie potencjalnych kandydatów ze specyfiką naszej Uczelni, z kierunkami, które oferujemy w języku angielskim oraz stworzenie przestrzeni na interakcję kandydatów z naszymi studentami.

W zaaranżowanym na potrzeby Wirtualnych Drzwi Otwartych studiu telewizyjnym odbyły się „na żywo” rozmowy z kadrą dydaktyczną oraz studentami Collegium Medicum UMK. Studenci zagraniczni pokazali umiejętności praktyczne szycia chirurgicznego. Zainteresowani mieli możliwość skontaktowania się z naszymi studentami za pomocą Skype’a i uzyskania odpowiedzi na swoje pytania.

Całość programu zakończyła się zaproszeniem do studiowania w Collegium Medicum UMK. Na uczestniczących w Wirtualnych Drzwiach Otwartych studentów anglojęzycznych czekała niespodzianka w postaci niecodziennego cateringu.

Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu projektu bardzo dziękujemy!

Wirtualne Drzwi Otwarte - galeria zdjęć >>presentationpdfPrezentacja Colegium Medicum UMK
dla kandydatów zagranicznych
(36 MB)

 

 

 

logo program UE
Wirtualne Drzwi Otwarte zostały zrealizowane w ramach Projektu: Wsparcie zarządzania procesem rekrutacji studentów z zagranicy w polskich uczelniach - POKL.04.01.03.-00-001/13-00 (przedsięwzięcie: Promocja kształcenia na polskich uczelniach wśród cudzoziemców realizowane w ramach zadania 2).

 

na zdjęciu: mgr Paulina Gyrkow prowadząca Wirtualne Drzwi Otwarte rozmawia z dr Maciejem Sochą.