Mediolan dla naszych diagnostów

Mediolan Naukowcy z Katedry i Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Wydziału Farmaceutycznego zostali laureatami konkursu streszczeń na Europejski Kongres Chemii Klinicznej i Medycyny Laboratoryjnej w roku 2013, organizowany przez Polskie Towarzystwo Diagnostyki Laboratoryjnej i Fundację Rozwoju Diagnostyki Laboratoryjnej.

Wśród 24 wyróżnionych streszczeń 5 nadesłano z Katedry i Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej.

• 1 miejsce uzyskało streszczenie dr n. med. Anety Mańkowskiej-Cyl,
  • 5 miejsce - dr n. med. Agnieszki Pater,
  • 7 miejsce - dr n. med. Joanny Pollak,
  • 9 i 15 miejsce - mgr Katarzyny Bergmann.

mediolan Nagrodą dla laureatów konkursu jest pokrycie wszystkich kosztów uczestnictwa w Europejskim Kongresie Chemii Klinicznej i Medycyny Laboratoryjnej, który odbędzie się w Mediolanie w dniach 19-23.05.2013 r.