Warunki uczestnictwa w Konkursie

• scapula fot2W Konkursie biorą udział studenci polskojęzyczni (Scapula aurea) i anglojęzyczni (Golden scapula) wydziałów lekarskich, którzy kończą kurs anatomii prawidłowej w roku akademickim 2014/2015.

• Reprezentacja danej uczelni medycznej to 4 studentów polskojęzycznych i 4 studentów anglojęzycznych, wyłonionych w oparciu o regulamin wewnętrzny. Prosimy o nieprzekraczanie ustalonej liczby uczestników.

• Ze względów organizacyjnych prosimy o:

• zadeklarowanie na adres: scapula@cm.umk.pl do dnia 31.03.2015 r. uczestnictwa w Konkursie, wraz z wykazem liczby studentów reprezentujących daną uczelnię oraz ich opiekunów.

• nadesłanie na adres scapula@cm.umk.pl  do 20.05.2015 r. imiennej listy uczestników Konkursu i ich opiekunów.