Dodatkowa obsługowa szatnia damska na parterze budynku diagnostycznego patomorfologii

Wieszaki na ubraniaSzanowni Studenci,

Z uwagi na konieczność zapewnienia reżimu sanitarnego w związku ze stanem epidemii spowodowanym występowaniem wirusa SARS-CoV-2, w sali 011 na parterze budynku diagnostycznego patomorfologii przy ulicy M. Curie Skłodowskiej, uruchomiona zostanie dodatkowa obsługowa szatnia damska.

Powyższe wynika z braku możliwości zabezpieczenia właściwych warunków higieniczno-sanitarnych w szatni znajdującej się na terenie wieżowca Szpitala Uniwersyteckiego nr 1,
w której, po wprowadzeniu obostrzeń, może przebywać jednocześnie maksymalnie 48 studentów, tj. po 24 w damskiej i w męskiej.

Mając na uwadze aspekty organizacyjne, aby uniknąć kolejek, zachęcamy studentki
do korzystania z nowo powstałej szatni. Połączenie pomieszczenia tunelem z obiektami Szpitala umożliwia przemieszczanie się bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

Dodatkowo przypominamy, że studenci odbywający zajęcia na terenie Katedry Geriatrii, Katedry Psychiatrii, Katedry Opieki Paliatywnej czy Katedry Dermatologii i Wenerologii
w budynku „G” Szpitala mają możliwość skorzystania z szatni znajdujących się na poziomie -1
w budynku, po uprzednim pobraniu kluczyka z punktu informacyjnego znajdującego się na parterze.

Biorąc pod uwagę postanowienia Zarządzenia nr 188 Rektora UMK z 15 września 2020 oraz procedury obowiązujące podczas zajęć w klinikach informujemy, że w przypadku korzystania
z szatni damskiej w budynku diagnostycznym patomorfologii, rzeczy osobiste tj. torby, plecaki oraz odzież wierzchnia będą pakowane w worki foliowe. Tym samym, aby dopełnić niezbędnych formalności, prosimy o przybycie na teren Szpitala ze stosownym wyprzedzeniem.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa zrozumienie.